OŚWIETLENIE WISZĄCE W NOWOCZESNYCH WNĘTRZACH

Oczywiście dzisiejsza moda jest wszechstronna zarówno jeśli mówimy o ubraniach, jak i o wnętrzach. Akceptuje wszystkie gusty i wymogi estetyczne. Nasz dom – jego kolorystyka, meble i oświetlenie z łatwością mogą teraz stać się odzwierciedleniem nas samych. Warto to wykorzystać.

 

Dzisiaj urządzić mieszkanie, czy dom jest niezwykle łatwo. Tym bardziej, że półki uginają się od propozycji w różnych stylach. Dostaniemy więc meble i oświetlenie o klasycznych formach, a obok możemy obejrzeć coś bardziej nowoczesnego. Coraz więcej z nas decyduje się jednak na lżejszy, nowoczesny styl aranżacji.

 

Jego najważniejszą cechą jest lekkość i minimalizm. Dotyczy to wszystkich aspektów mieszkania. Meble mają proste formy, a oświetlenie, w którym dominuje oświetlenie wiszące, jest ograniczone do minimum. Kształt lamp wiszących jest niezwykle prosty, często są to jedynie żarówki na kablach srebrnych, czarnych lub złotych. Takie projekty najbardziej pasują do designerskich wnętrz, gdzie stawia się na modę.

 

W przypadku “cieplejszych” aranżacji warto jednak rozejrzeć się za oświetleniem, które podkreśli przytulność naszego wnętrza. Idealnie sprawdzi się oświetlenie wiszące, będące połączeniem drewna i płóciennego klosza. Ważne, żeby nie było w nim ciężkich, bogatych form, które bardziej pasują do klasycznych wnętrz lub nowoczesnego stylu glamour. I to właściwie jedyna zasada. Wystarczy tylko się jej trzymać.

Written by 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *